top of page

קצת עלי...

cb2412f1-4120-41d8-b24d-9a2592880077.jpg

הגעתי אל היוגה שהפכה לעולמי רק אחרי שהפכתי להיות אמא...

כל מה שחשבתי שידעתי קודם- השתנה.

עדי, בתי הבכורה העניקה לי את החיבור אל הגוף.

רועי, את החיבור אל הרוח - אל היוגה. 

מעיין, את החיבור לנשמה- ללב.

אני הולכת בשביל היוגה משנת 2001, בדרך בטוחה לאורם הגדול של מורי האהובים: שרי ברהמה גופאל בהדורי, (גורוג'י), שרי שיוו שאנקר טיווארי, (שיבוג'י), דר' אודיבילו ושיהאן רונן כץ. 

אל היוגה "נשלחתי" היישר מלימודי החינוך הגופני ע"י דר' סיני הישראלי, מורי הראשון לתנועה מסמינר הקיבוצים, שידע שזו הדרך עבורי... וכך ללא שאלה או התלבטות הגעתי אל ביתו של  אודי בצלילה חופשית למים העמוקים של קורס המורים. מאז אותה פעם ראשונה אני לומדת ומתרגלת יוגה באהבה, ברצף ובנחישות ללא תנאי אצל דר' אודי בילו, מורה הדרך שלי, שתמיד עומד לצידי,

שלימד ומלמד אותי באהבה וסבלנות אין קץ, את כל מה שאני יודעת ומנסה להעביר הלאה לתלמידותיי. בשנים האחרונות אני לומדת גם אצל שיהאן רונן כץ, בשיעורי הקראטה להורים וילדים ובשיעורי הבריגהו יוגה למורים מוסמכים אצל אודי ורונן יחד וזוכה לפרץ של אנרגיה וחיוניות והבערת האש שבתוכי בכל פעם מחדש.

 

בשנת 2003 נסעתי בפעם הראשונה לואראנסי, הודו לסדנת יוגה, אצל מורי היקרים והאהובים. מאז אני משתדלת לנסוע כמעט בכל שנה, להעמיק בידע, לחוות הלכה למעשה את שכתוב בספרים ולקבל כדי להמשיך לתת...

כשחזרתי מהסדנא הראשונה בהודו התחלתי ללמד יוגה בקבוצה קטנה של חברות. חלקן לומדות אצלי עד היום, חלקן כבר מורות יוגה בעצמן.באותה שנה פגשתי את אירית פלקוביץ וממנה למדתי הוראת יוגה לנשים הרות. אירית חיברה אותי ליוגה שנתיים קודם לכן, כשהייתי בהריון עם בני האמצעי מבלי שידעתי כלל שהיא מורה ליוגה. (דרך קורס ההכנה ללידה בהדרכתה). מאז אני מלמדת על בסיס קבוע יוגה להריון וכן מכשירה בעצמי מורות ליוגה להריון.

 

כשילדו כמה מתלמידותי, התחלנו לתרגל ביחד יוגה עם התינוקות וכך, אני מנחה סדנאות יוגה לאמהות ותינוקות ורואה בכך המשך ישיר לתרגול היוגה בהריון ושליחות חשובה מאד.

 

משנת 2011 אני מלמדת יוגה לנערות על בסיס קבוע במסגרת שיעורי החינוך גופני בתיכון "זומר" ברמת גן.

 

אל עולם הטיפול הגעתי בשנת 2012. הרגשתי שאני זקוקה לכלי, בנוסף ליוגה, כדי לעזור ולהקל על אנשים ולמעשה, להוציא מן הכוח אל הפועל את כל שאני יודעת ולמדתי עד כה. התמחיתי בשיטת "אילן לב" שהיא שיטת קסומה של טיפול במגע ותנועה. דרך הטיפול, אני מסוגלת להעניק שחרור והקלה במצבי כאב ומגבלות מוטוריות של הגוף, לטפל, להכין ולקדם נשים בהריון ולקראת הלידה וללמד תנועה בדרך אקטיבית וחוויתית. 

 

אני חשה זכות גדולה לצעוד בדרך היוגה ומנצלת את הבמה להודות מכל הלב - לכל מורי שמדריכים ומלווים אותי בדרך. לזוגי ולמשפחתי, שללא תמיכתם לא יכולתי להתמסר לעבודה שאני כל כך אוהבת.

bottom of page