top of page

תלמידות מספרות

"הסדנא עשתה לי את חופשת הלידה!! 

יפעת המדהימה מעבירה את הסדנא בהבנה אמיתית ואיכפתיות, עם חיוך גדול וקבלה אינסופית. קיבלתי הרבה טיפים שגרמו לי לזמן איכות עם הקטנציק שלי כל ערב, שירים ומגע מפנק שממש קירבו בינינו. החברותא בסדנא הייתה מכילה ומשתפת, בדיוק מה שכל אחת צריכה בעיניי בחופשת הלידה שלה. אני ממליצה בחום על סדנת בייבי יוגה אצל יפעת, פשוט תענוג צרוף, בגללה בא לי עוד אחד" (ענבל)

"תודה רבה שהקלת עליי בחודשים הראשונים של ההריון, 

תודה שאפשרת לי לנשום בין צרבת לצרבת, 
תודה שהרגשתי קלילה בזכות התרגילים שעשינו ויכולתי לעשותם גם מחוץ לשיעורים,

תודה על התנומות בחלק האחרון של השיעור... לפעמים נדמה לי שהתנומות הקצרות האלו היו היחידות להן זכיתי בחודש האחרון להריון עם איתן

 

תודה על 2 מחזורי בייבי יוגה שהיו לי אויר לנשימה בחודשים הראשונים שלאחר הלידה..

(טוב, מחזור אחד לא הספיק לנו אז כל הקבוצה החליטה לעשות מחזור נוסף)

 

ולא רק אני מודה... גם איתן, על זה שיכולתי להיות לו אמא קלילה יותר ולא לחוצה,

על זה שקיבל עיסויים, והיה דוגמן הבית לעיתים כשהיה צריך לעשות הדגמות וכו'...

 

תודה גם על זה שבזכות הקבוצה שלנו, שאר האמהות ואני בקשר עדיין.

בקיצור, יקרה, איזה כיף שהיית עבורי שם בהריון, אחרי הלידה וגם עכשיו. מחכה להריון הבא :)" (חגית)

 

"ממליצה בחום על שיעורי היוגה לנשים בהריון, בכל שלב.

השיעורים עוברים בכיף וממש מפנקים ויפעת מעבירה אותם בנינוחות ועם הרבה ידע.
הסדנה של הבייבי יוגה היא ההמשך הכי טבעי ומומלצת בחום גם למי שלא תירגלה יוגה בהריון.  מקום מפגש לאמהות ותינוקות עם חופש מוחלט להגיע כמו שאת ולהנות ממה שאת והבייבי שלך מסוגלים בכל יום. בנוסף מקבלים הרבה תמיכה ועידוד מהאמהות המשתתפות ומיפעת וזה היה ממש חשוב עבורי!
והבונוס הכי נחמד זה שהכרתי חברות חדשות ויש עם מי להתייעץ על דברים שאני עוברת כאמא.
בקיצור אני ממליצה מכל הלב : )
" (שני)

"מנסה לבטא במילים את מה יפעת הייתה בשבילי במהלך ההריון ואחריו, במילה אחת- "להרפות". יפעת ליוותה אותי מתחילת ההריון, מהרגע שמותר, ועד יום לפני הלידה במפגשים הדו שבועיים ביוגה הריון. היא לימדה אותי איך להכין את הגוף ללידה, אבל הכי חשוב איך להכין את הנפש. אני אדם מאד מחושב, כל רגע בזמן ההריון שלי היה מחושב אך ורק לטובת ההריון (ספורט, תזונה וכו) וכך גם הגעתי ליוגה, אך מעולם לא דמיינתי כמה היוגה, ובפרט יפעת, יועילו לי להריון וללידה. הרי כל מי שכבר ילדה יודעת, ומי שעוד לא- תדע בהמשך, שאי אפשר לתכנן כלום. לא איך תלדי, לא איך יהיה אחר כך עם התינוק, כלום. ובזכות יפעת הגעתי מוכנה, עד כמה שאפשר, לניתוח קיסרי עקב העקשנות של התינוק לא להתהפך, וזאת אחרי ציפיה ללידה טבעית. ואחר כך כשסבל מקוליק קשה במהלך חודשיו הראשונים יפעת המשיכה להיות אי של שפיות והרפיה במפגשי היוגה תינוקות.

בקיצור, גם אם את "קונטרול פריק" כמוני וצריכה ללמוד להרפות וגם אם סתם בא לך מקום להרגיש בו הכי חופשיה וכל זאת בזמן שאת עושה חסד לגוף ההריוני שלך ואחר כך לתינוק שלך לכי ליפעת!" (טל)

"עם יפעת עברתי שני הריונות נהדרים מתוך השלושה (וחבל שבהריון הראשון לא ידעתי על יפעת!).

נהניתי מאוד מהשלווה והרוגע שהיא נוסכת ומצאתי את ההכנה מאוד מועילה ממוקדת ומכילה במינון הנכון.

יפעת מצליחה לייצר בשקט שלה קבוצת תמיכה רגועה בה אפשר ללמוד מניסיון האחרות בלי העומס הרגשי המתלווה לחלק מהקבוצות הללו לפעמים.

שמחנו גם להשתתף בקבוצת היוגה לתינוקות ממנה יצאנו מוכנות לשינה עמוקה כל פעם יש מעט מאוד אנשים שאני ממליצה עליהם בלב שלם, יפעת בינהם. מומלץ בחום!" (אושרית)

bottom of page